Сьогодні клієнти магазинів вже не готові витрачати час на оформлення традиційних банківських кредитів. Споживачі потребують зручного фінансового продукту!

CreditService – єдина компанія в Україні, що спеціалізується на обслуговуванні програм кредитування фізичних осіб за технологією private label credit line – кредитна лінія магазину

Вашим клієнтам треба заповнити онлайн-анкету. Й кредитна лінія може бути доступна для них – на покупку будь-якого товару у вашому магазині

А для ваших постійних клієнтів ми відкриваємо
кредитну лінію до 20 000 гривень!

Кредитна лінія магазину – це зручно для клієнта й вигідно для бізнесу

Прискорений процес кредитного продажу 
клієнтові

Прискорений процес кредитного продажу клієнтові

Магазин отримує фінансування у день отримання замовлення і відразу робить відвантаження.

Спрощений <br>документообіг

Спрощений
документообіг

Не потрібно надавати довідки про доходи, оформлювати запоруки та страхування. Умови кредитування будуть доступні клієнту в магазині при оформленні заявки.

Зручність <br>при доставці

Зручність
при доставці

Доставка товару в кредит не відрізняється від звичайної доставки товару або самовивозу. Товар з відвантажувальними документами доставляється покупцеві звичною кур’єрською службою, якою користується магазин.

Акції та <br>спецпропозиції

Акції та
спецпропозиції

Оформлення кредиту без першого внеску. Отримання бонусних балів. Збільшення кредитного ліміту. Це лише частина акцій, які CreditService може запроваджувати спільно з магазином.

Відсутність <br>ризиків

Відсутність
ризиків

Магазин не несе жодних ризиків у випадку, якщо товар доставлено клієнтові. Якщо угода скасовується, магазин повідомляє про це CreditService електронним листом, і відбувається повернення коштів.

Повторні <br>продажі

Повторні
продажі

За мірою виплати кредиту клієнту відновлюється кредитний ліміт, який він може знов витратити лише у своєму магазині.

Картка лояльності

Клієнт має можливість отримати клубну картку від магазину. Вона буде додатково збільшувати його лояльність до магазину. Картка виготовляється у дизайні магазину за рахунок CreditService.

ПідключайтесяCAPTCHA